Chorche

Chorche

Nevšední zážitky si zaslouží originální způsob prezentace. Pro Chorche paragliding jsme vytvořili stránky s výrazným obrazovým poutačem, který zaujme pozornost nových i stávajících návštěvníků webových stránek.  Pro návštěvníky i provozovatele webu je také velkým přínosem, že si stránku mohou bez problémů prohlédnou ve svém mobilním telefonu nebo tabletu. Pro oslovení širšího okruhu potencionálních zákazníků byl také kladen důraz na více jazykových verzí. Stránky si tak mohou zobrazit nejen návštěvnici z Česka, ale také z Anglie, Německa a Polska. Stálí nadšenci paraglidingu mají jedinečnou možnost zaregistrovat se prostřednictvím svého e-mailu k odběru novinek.

www.chorche.com

Názor klienta

"Nerad plýtvám zbytečným a zdlouhavým psaním textů ani přehnanou chválou. Stručně řečeno. Po několika nezdařilých pokusech různých subjektů o vytvoření našich firemních webových stránek, které jsme vyžadovali přímo na míru, jsme naštěstí narazili na firmu Acceler. Tato firma svou profesionalitou plně uspokojila naše požadavky a v některých bodech je dokonce i předčila. Jsme spokojeni i s následným rychlým a aktivním servisem našich webových stránek.

Jiří Šrámek
Chorche paragliding

Zaujala vás tato reference?

Volejte +420 777 30 33 55, Miroslav Jirásek

Novinky

09. března 2017

Vytvořili jsme nové stránky kanceláři GOIA Office z Hradce Králové. Firma se zabývá profesionální administrací podkladů pro oddlužení fyzických a právnických osob a přípravou smluv. Díky novému webu budou moci o to dříve pomoci všem, kteří jejich služby aktuálně hledají.

Kontakt

Acceler
Masarykovo náměstí 93
Police nad Metují
549 54

+420 777 30 33 55

office@acceler.cz