Czech König s.r.o.

Czech König s.r.o.

Když se řekne Czech König, spokojení klienti už vědí, že půjde o prostředky určené k široké škále povrchových úprav. Stálou nabídku produktů jsme na úvodní straně zjednodušili grafickým rozcestníkem. Každý si tak může bez záváhání vybrat, co preferuje. Modul novinek se postará o to, aby zákazníkům neuteklo nic, co pro ně distributor tmelů, laků a barev chystá. Díky jednoduchému redakčnímu systému Acceler editor je navíc pro správce hračka novinky na web přidávat. Nezapomněli jsme ani na sdílení webu na Facebooku, Youtube a Pinterestu.

www.czech-konig.com

 

Názor klienta

Bylo radostí s Vámi spolupracovat ve všech ohledech - profesionální přístup v jednání, ve tvorbě grafiky, naprogramování systému a spuštění webu. Těšíme se na budoucí spolupráci a případnou pomoc.

Martin Vojtěch, jednatel
Czech König s.r.o.

Zaujala vás tato reference?

Volejte +420 777 30 33 55, Miroslav Jirásek

Novinky

09. března 2017

Vytvořili jsme nové stránky kanceláři GOIA Office z Hradce Králové. Firma se zabývá profesionální administrací podkladů pro oddlužení fyzických a právnických osob a přípravou smluv. Díky novému webu budou moci o to dříve pomoci všem, kteří jejich služby aktuálně hledají.

Kontakt

Acceler
Masarykovo náměstí 93
Police nad Metují
549 54

+420 777 30 33 55

office@acceler.cz