Kariéra

Protože je o naše služby stále větší zájem, hledáme posily do našeho týmu.
Nevadí ti vysoké pracovní nasazení a chceš odpovídající ohodnocení? Ozvi se nám.

Aktuálně hledáme kolegy na pozice:

Copywriter

Baví Tě psaní a chceš vydělávat při studiu?
Hledáme parťáka na psaní a optimalizaci textů pro weby a e-shopy.
Dozvědět se více

HTML kodér

Pracovní náplň:

  • Zpracovávání rozřezaných designů do funkčních HTML šablon.

Požadujeme:

  • Zkušenosti s HTML, CSS,
  • znalost responsive designu,
  • zkušenosti s PHP nebo Javascriptem výhodou.

Nabízíme:

  • Volnou pracovní dobu,
  • práci z domu,
  • zkrácený úvazek.

‌Obchodní zástupce

Akvizice nových klientů pro webová řešení a internetový marketing, zpracovávání nabídek, záznamy jednání.

Více informací

Novinky

23. prosince 2015

Úplně nový kabát dostala webová stránka ubytování na Dolní Moravě.
Apartmány Novákovi nabízejí příjemné ubytování v klidné oblasti a nové stránky přinesly Novákovým spousty dalších spokojených zákazníků.

Kontakt

Acceler
Masarykovo náměstí 93
Police nad Metují
549 54

+420 777 30 33 55

office@acceler.cz