Hledáme copywritera - nabídka práce při studiu

Baví Tě psaní a chceš vydělávat při studiu? Staň se posilou našeho týmu a podílej se na textech webů našich klientů.

Pracovní náplň

  • Psaní a optimalizace textů pro weby a e-shopy.

Požadujeme

  • Výbornou znalost českého jazyka,
  • schopnost přizpůsobit se tématům z různých odvětví,
  • alespoň základní znalost internetu,
  • znalost práce s PC,
  • čas alespoň 10 hodin týdně.

Nabízíme

  • Profesní rozvoj a spolupráce i po ukončení studia,
  • práci v mladém kolektivu,
  • částečnou práci z domu,
  • nástup možný ihned.

Tato nabídka práce ‌je vhodná pro uchazeče z oblasti:
Náchod, Hronov, Červený Kostelec, Police nad Metují, Broumov, Meziměstí, Teplice nad Metují

‌Líbí se ti naše nabídka práce?

Pošli životopis na jirasek@acceler.cz nebo rovnou volej na 777 30 33 55.

Novinky

23. prosince 2015

Úplně nový kabát dostala webová stránka ubytování na Dolní Moravě.
Apartmány Novákovi nabízejí příjemné ubytování v klidné oblasti a nové stránky přinesly Novákovým spousty dalších spokojených zákazníků.

Kontakt

Acceler
Masarykovo náměstí 93
Police nad Metují
549 54

+420 777 30 33 55

office@acceler.cz