O nás

Cílem Acceleru je usnadnit cestu malým a středním podnikům do světa internetového podnikání a přivést jim nové zákazníky.
Naši specialisté mají mnohaleté zkušenosti s web designem a vývojem webových aplikací a jsou schopni vytvořit každému zákazníkovi řešení přesně na míru. Reflektujeme nejnovější trendy v oblasti web designu i internetového marketingu, abychom pomáhali zákazníkům být vždy o krok před konkurencí.

Náš tým

 
jirasek.png

Miroslav Jirásek

Mirek má u nás na starost řízení webových projektů. Ať už se jedná o základní firemní web či rozsáhlý e-shop, dokáže Vám navrhnout nejvhodnější řešení na míru. S oblibou řeší propojení informačních systémů s e-shopy a také se podílí na vývoji webových produktů, zejména Acceler editoru. Zodpovídá také za všechny fáze obchodu a spokojenost našich zákazníků. Pokud právě nemá na uchu některého z našich klientů, nepohrdne poslechem kvalitní hudby a nebo hrou na kytaru.

broz.png

Petr Brož

Pokud Vám někdo dokáže říct pravdu o Vašem webu či e-shopu bez servítek, mluvíte určitě s Petrem. Se samozřejmostí sobě vlastní ale vzápětí věnuje zákazníkovi veškerý potřebný čas, aby do světa internetu dokázal vhlédnout očima specialisty. Ve firmě se neváhá zapojit ani do náročnějších jednání s klienty a vždy pro ně najít to nejvhodnější řešení.
Ve volném čase rád věnuje pozornost svým třem dětem a milované manželce. Když zrovna nefandí svému fotbalovému týmu, má v záloze neustále náhradní plán, do kterého neváhá vtáhnout nic netušící kolegy, známé, dokonce i náhodné kolemjdoucí.

 
skodova.png

Leona Škodová

Jediná zástupkyně něžného pohlaví, ale jako růže mezi trním si v Acceleru rozhodně nepřipadá. Má na starost nejen komunikaci s klienty. S radostí se také ujímá psaní obchodně úspěšných textů, korektur, plnění nově vytvořených webů obsahem a jejich testování. A když se k nám přijedete podívat, uvaří Vám výbornou kávu. Když nesedí před počítačem, protahuje si svaly jízdou na koni a čte ráda všechno od etiket na zubní pastě až po rozsáhlé knižní romány.

liska.png

Pavel Liška

Tichá voda na březích webové tvorby je náš kolega Pavel. Svůj seriózní tón si nijak netrénuje a máte dva body k dobru, když se Vám ho podaří rozesmát. Zákazníkům se věnuje s maximální pečlivostí. Za zmínění stojí taky jeho několikaleté zkušenosti v oblasti klientské podpory.

Nedá dopustit na jogurty, dobré filmy, kvalitní literaturu, poslech hudby od Vlacha po Bacha a férový kolektiv.

Novinky

23. prosince 2015

Úplně nový kabát dostala webová stránka ubytování na Dolní Moravě.
Apartmány Novákovi nabízejí příjemné ubytování v klidné oblasti a nové stránky přinesly Novákovým spousty dalších spokojených zákazníků.

Kontakt

Acceler
Masarykovo náměstí 93
Police nad Metují
549 54

+420 777 30 33 55

office@acceler.cz