O nás

Cílem Acceleru je usnadnit cestu malým a středním podnikům do světa internetového podnikání a přivést jim nové zákazníky.
Naši specialisté mají mnohaleté zkušenosti s web designem a vývojem webových aplikací a jsou schopni vytvořit každému zákazníkovi řešení přesně na míru. Reflektujeme nejnovější trendy v oblasti web designu i internetového marketingu, abychom pomáhali zákazníkům být vždy o krok před konkurencí.

Náš tým

 
jirasek.png

Miroslav Jirásek

Mirek má u nás na starost řízení webových projektů. Ať už se jedná o základní firemní web či rozsáhlý e-shop, dokáže Vám navrhnout nejvhodnější řešení na míru. S oblibou řeší propojení informačních systémů s e-shopy a také se podílí na vývoji webových produktů, zejména Acceler editoru. Zodpovídá také za všechny fáze obchodu a spokojenost našich zákazníků. Pokud právě nemá na uchu některého z našich klientů, nepohrdne poslechem kvalitní hudby a nebo hrou na kytaru.

broz.png

Petr Brož

Pokud Vám někdo dokáže říct pravdu o Vašem webu či e-shopu bez servítek, mluvíte určitě s Petrem. Se samozřejmostí sobě vlastní ale vzápětí věnuje zákazníkovi veškerý potřebný čas, aby do světa internetu dokázal vhlédnout očima specialisty. Ve firmě se neváhá zapojit ani do náročnějších jednání s klienty a vždy pro ně najít to nejvhodnější řešení.
Ve volném čase rád věnuje pozornost svým třem dětem a milované manželce. Když zrovna nefandí svému fotbalovému týmu, má v záloze neustále náhradní plán, do kterého neváhá vtáhnout nic netušící kolegy, známé, dokonce i náhodné kolemjdoucí.

 
skodova.png

Leona Škodová

Jediná zástupkyně něžného pohlaví, ale jako růže mezi trním si v Acceleru rozhodně nepřipadá. Má na starost nejen komunikaci s klienty. S radostí se také ujímá psaní obchodně úspěšných textů, korektur, plnění nově vytvořených webů obsahem a jejich testování. A když se k nám přijedete podívat, uvaří Vám výbornou kávu. Když nesedí před počítačem, protahuje si svaly jízdou na koni a čte ráda všechno od etiket na zubní pastě až po rozsáhlé knižní romány.

Novinky

09. ledna 2017

Vytvořili jsme nové stránky kanceláři GOIA Office z Hradce Králové. Firma se zabývá profesionální administrací podkladů pro oddlužení fyzických a právnických osob a přípravou smluv. Díky novému webu budou moci o to dříve pomoci všem, kteří jejich služby aktuálně hledají.

Kontakt

Acceler
Masarykovo náměstí 93
Police nad Metují
549 54

+420 777 30 33 55

office@acceler.cz