Reference

Hauk s.r.o.

Hauk s.r.o.

Výroba dílů pro automobilový průmysl, především pro ŠKODA AUTO a.s., vyžaduje velký důraz na kvalitu a sledování jejích parametrů. Společnost Hauk s.r.o. nám svěřila vytvoření nového webu, který bude skvěle reprezentovat výrobu všech 5 výrobních lokalit.

zobrazit detail reference

Anguso

Anguso

Farmářské trhy se u nás zase vracejí do kurzu. Z toho důvodu byl nový ziskový web pro firmu Anguso tou nejlepší volbou. Vytvořili jsme poutavé stránky, které graficky vystihují povahu tohoto podnikání a na první pohled návštěvníka zaujmou. Protože se nejedná o e-shop, ale firma přesto své produkty prodává a rozváží, patřilo se vytvořit specifický objednávkový formulář

zobrazit detail reference

DrLes

DrLes

Firma DrLes zajišťuje komplexní služby vlastníkům lesních porostů a služby v autodopravě nejen v okolí Semil. Úkolem Acceleru byla prezentace s možností návštěvníka rychle tuto firmu kontaktovat a vytvořit poptávku služeb zákazníkovi na míru. Ve prospěch uskutečnění takového obchodu pomáhá pohyblivý poutač - slider, kde se zájemci bez průtahů dočtou, jaké služby je DrLes schopný jim poskytnout. 

zobrazit detail reference

Servis Černý, s.r.o.

Servis Černý, s.r.o.

Velký e-shop nejen s elektronikou jsme vytvořili pro společnost Servis Černý, s.r.o. Optimalizací výkonu e-shopu jsme zajistili rychlý výběr z tisíců položek. Návštěvník si může pohodlně nakoupit ze svého telefonu i tabletu, protože jsme zajistili optimalizaci pro mobilní zařízení, tzv. responzivní design.

zobrazit detail reference

Profiinstal, s.r.o.

Profiinstal, s.r.o.

Realizovali jsme e-shop na míru pro společnost Profiinstal, s.r.o., jehož cílem byl pohodlný nákup z širokého sortimentu instalatérských, topenářských potřeb a krbů, krbových kamen. Součástí řešení je napojení na účetnický systém společnosti a možnosti nákupu na splátky

zobrazit detail reference

ZD Dolany

ZD Dolany

Spuštěný teprve pár měsíců a už se těší velké oblibě u nás i nových klientů, kteří teprve zvažují, jakým směrem se stylově vydat. Grafický návrh ZD Dolany snoubí všechny důležité aspekty tohoto zemědělského družstva. Zatímco fotografie na pozadí dotváří výslednou atmosféru, pohyblivý slider v několika málo vteřinách představí širokou paletu služeb této společnosti.

zobrazit detail reference

Hátle s.r.o.

Hátle s.r.o.

Nové webové stránky jsme vytvořili pro společnost Hátle s.r.o., prodejce zemědělské techniky TOKO a poskytovatele služeb zemědělské techniky. Úvodní straně dominuje grafický rozcestník. Možnost rychlé editace zajišťuje Acceler editor.

zobrazit detail reference

Taverna Riwa

Taverna Riwa

Vynikající pizza, příjemné prostředí pro rodinu s dětmi i partu přátel a mnohem víc vystihuje nový web Taverny Riwa, který jsme vytvořili pro zavedenou restauraci v Kostelci nad Orlicí. Použití kvalitních fotografií interiéru i zde podávaných jídel přímo vybízí k její návštěvě.

zobrazit detail reference

Staré Policko

Staré Policko

Pro Dobrovolný svazek obcí Policka jsme vytvořili webové stránky, jejichž účelem je připomenou historickou podobu obcí Policka a polské gminy Radków. Celému webu dominují historické fotografie, pozadí starého dřeva a textury starého papíru.

zobrazit detail reference

Product CZ s.r.o.

Product CZ s.r.o.

V naší webové dílně vznikly v roce 2014 webové stránky pro společnost Product CZ s.r.o. Cílem bylo jednoduše a přehledně prezentovat výrobu strojů pro potravinářských průmysl, zejména strojů na plnění a zavíraní lahví. 

zobrazit detail reference

Železářství Soukup

Železářství Soukup

Jsme rádi, že tradiční dodavatel železářského zboží Železářství Soukup svěřil výrobu právě nám. Kromě vynikajících cen zajišťuje příjemný nákup také optimalizace pro mobilní zařízení. Prodejům výrazně pomáhá napojení na srovnávače zboží, které jsou u nás nejpoužívanější.

zobrazit detail reference

Rservis.com s.r.o.

Rservis.com s.r.o.

V roce 2013 spatřil světlo světa nový firemní web včetně e-shopu pro společnost Rservis.com s.r.o., specialisty na výpočetní techniku. Vytvořili jsme napojení na Aukro.cz, které umožňuje prodej bazarového zboží přímo z administrace e-shopu. Komfortní nákup dále podporuje možnost platby kartou

zobrazit detail reference

AB Košile

AB Košile

Se společností A - výroba pánských košil a lehké konfekce s.r.o. jsme pracovali na reprezentativním webu, který měl za vizi přednést zájemcům přehlednou nabídku pracovních, reklamních a profesních oděvů. To splnilo svůj účel díky osvědčenému řešení formou grafického rozcestníku. Klienti mají tak ihned jasno, co mohou v základu od takové spolupráce očekávat. 

zobrazit detail reference

Kadeřnictví Maxim

Kadeřnictví Maxim

I podnikatelé poskytující místní služby se mohou prezentovat stylově. Důkazem je toho Kadeřnictví Maxim v Trutnově. Úkolem bylo vytvořit moderní stránky vystihující záměr firmy a novým klientům poskytnout nejen kontakt, ale i přehlednou nabídku kadeřnických služeb. Co se kontaktování týče, mají hned několik možností. 

zobrazit detail reference

Autoškola Pohl

Autoškola Pohl

Absolvovat autoškolu je důležitým krokem v životě nejen mladých lidí. Proto si i při výběru školy přes internet potřebují být jistí, že se rozhodli správně. Pro autoškolu Pohl v Dobrušce jsme vytvořili reprezentativní stránky s grafickým rozcestníkem, který usnadňuje orientaci v nabídce služeb potencionálním zájemcům. 

zobrazit detail reference

Hydrohrom

Hydrohrom

Hydrohrom je expertem v oblasti elektročástí pro malé vodní elektrárny. My zase víme, jak jeho firmu nejlépe prezentovat jeho novým i stávajícím partnerům. Stručná a výstižná grafická anotace s trefně zvoleným obrázkem upoutá přesně ty, kdo vědí, co hledají. V přehledném webu už je pak jen krůček k domluvení konkrétní spolupráce.

zobrazit detail reference

Malby Špaček

Malby Špaček

Kvalitní řemeslná práce si zaslouží internetovou prezentaci, a to včetně designu, který automaticky rozpozná dotykové displeje mobilů a tabletů. Zákazníci tak můžou malířské a tapetářské služby pana Špačka snadno poptávat i mimo domov či kancelář. Výrazný vzhled stránek reprezentuje ochotu firmy pouštět se do realizace všech odvážných představ svých klientů.

zobrazit detail reference

Auto Maleček

Auto Maleček

I lokální služby jako autoservis se potřebují zviditelnit. Webovou prezentaci pro Auto Maleček jsme pojali v červeno-černých barvách, které skvěle ladí k ukázkovému vozu v grafické anotaci na úvodu. Vyjížděcí menu zajistí rychlý přehled, co se pod kterou položkou skrývá. Na mobilních telefonech a tabletech se pak stránky automaticky přeskládají díky responzivnímu designu.

zobrazit detail reference

Napro 77

Napro 77

Co je úkolem správného e-shopu? Aby zákazníkovi mimo jiné ušetřil zbytečný čas, který běžně strávil v kamenném obchodě. Pro prodejce drogistického zboží z Ústí nad Orlicí jsme vytvořili internetový obchod bez zbytečných rušivých prvků, každý zákazník se v něm proto snadno zorientuje a k pokladně dorazí bez front a čekání.

zobrazit detail reference

Novinky

09. července 2017

Vytvořili jsme nové stránky kanceláři GOIA Office z Hradce Králové. Firma se zabývá profesionální administrací podkladů pro oddlužení fyzických a právnických osob a přípravou smluv. Díky novému webu budou moci o to dříve pomoci všem, kteří jejich služby aktuálně hledají.

Kde nás najdete?

Acceler s.r.o.
Masarykovo náměstí 93
Police nad Metují
549 54

+420 777 30 33 55

office@acceler.cz