Agrotest (skrytá stránka)

E-shop se zemědělskou a zahradní technikou s neustálým meziročním růstem tržeb

Realizace e-shopu

V roce 2015 jsme pro společnost Agrotest a.s. naprogramovali a spustili e-shop, který si v rámci našeho internetového marketingu postupně získal skvělé pozice v organickém vyhledávání Googlu a Seznamu. Průběžně upravujeme texty v kategoriích, přidáváme hledaná klíčová slova a budujeme interní odkazy tak, abychom tyto pozice ještě upevnily.

Tato dlouhodobá marketingová spolupráce nám umožnila upravit webové stránky tak, aby byly co nejpřívětivější pro potřeby zákazníka. Pro uživatele prohlížející si zboží na mobilech nebo tabletech se e-shop zobrazuje přehledně a jeho ovládání je zcela intuitivní. 

Skrze internetový marketing se staráme i o reklamní kampaně, které přivádějí relevantní návštěvníky a poptávky. Pomáháme tak společnosti Agrotest v dosahování meziročního růstu tržeb a upevňování jejich pozice na trhu.

O firmě Agrotest

Společnost Agrotest a.s. vznikla v roce 1997 a od svého počátku nabízí sortiment především v těchto oblastech:

  • malou zemědělskou, zahradní a komunální techniku
  • malotraktory na sečení trávy Starjet, Challenge
  • malotraktory na neudržované plochy Crossjet, Goliath
  • kompletni sortiment ložisek ZKL a NKE, okroužků, gufer, segrovek, klínových řemenů
  • kompletní dodávka náhradních dílů na u nás zakoupené stroje

Přejít na agrotest.cz

E-shop se zemědělskou a zahradní technikou.

Prodávají:

zemědělská a zahradní technika včetně náhradních dílů.

Spolupracujeme od roku 2015

platby kartou napojením na platební bránu GoPay

naprogramovali jsme na míru export pro PPL

zákazníci mají možnost výběru PPL Parcelshopu

responzivita

Marketing e-shopu:

GA

výsledky v SEO - neustálý meziroční růst

dlouhodobá marketingová spolupráce - dlouhodobě pomáháme s obchodním výkonem

Naprogramovali jsme e-shop, který si postupnou optimalizací získal skvělé pozice v organickém vyhledávání Googlu a Seznamu. Průběžně upravujeme texty v kategoriích, přidáváme hledaná klíčová slova a budujeme interní odkazy, čímž tyto pozice ještě upevňujeme.  

Pro komfort všech uživatelů jsme e-shop vytvořili tak, aby byl responzivní. To znamená, že se přehledně zobrazuje i na mobilech a tabletech

‌E-shop jsme pro společnost Agrotest vyrobili v roce 2015 a od té doby jim pomáháme vylepšovat technickou stránku e-shopu. Naprogramovali jsme možnost platby kartou, která je napojená na platební bránu GoPay. 

Společnosti Agrotest také pomáháme s internetovým marketingem. Pokračujeme v optimalizacích e-shopu pro vyhledávače a vodíme relevantní návštěvnost a poptávky. Tato dlouhodobá spolupráce vykazuje neustálý meziroční růst tržeb