Reference

Vytvořili jsme stovky webů a e-shopů. Prohlédněte si některé z nich.
Chcete vědět, zda máme referenci z Vašeho oboru? Napište nám.

Bühler motor

Pro výrobce elektromotorů jsme vytvořili kariérní web, který má za úkol pomoci oslovovat nové uchazeče o zaměstnání. V rámci daného regionu se nám daří zvyšovat nejen organickou návštěvnost.

Hauk

Společnost Hauk s.r.o. vyrábí svařované a lisované díly pro automobilový průmysl, především pro ŠKODA auto. Naše spolupráce začala před několika lety vytvořením moderních responzivních stránek. Pomohli jsme také s oslovením uchazečů o práci díky reklamním kampaním na Facebooku a optimalizaci textů na webu.

Nypro

Staráme se o online marketing přednímu českému dodavateli hutního materiálu. V rámci domluvené strategie posilujeme webové stránky ve vyhledávačích. Podařilo se nám také výrazně zlepšit výsledky v reklamních kampaních. V neposlední řadě analyzujeme chování lidí na webu a daří se nám zlepšovat obchodní výsledky také díky testování a vyhodnocování prodejních argumentů.

Empla

Společnost Empla je předním českým pracovištěm v oblasti výzkumu, vývoje a realizací technologií pro ochranu životního prostředí. Daří se nám navyšovat relevantní návštěvnost firemního webu a díky analytickým pracem také zvyšovat konverze v požadovaných segmentech.

Czech König

Staráme se o marketing webových stránek dovozce opravných tavných tmelů Heinrich König & Co. a restaurátorských produktů Hermann Sachse. Daří se nám navyšovat organickou návštěvnost i rozšiřovat a zefektivňovat reklamní kampaně.

Sněžka Náchod

Sněžka Náchod vyrábí hlavové opěrky pro renomované automobilové značky. Vytvořili jsme firmě moderní responzivní web, který slouží primárně jako přehledný zdroj informací pro stálé i budoucí obchodní partnery. Svůj prostor zde dostalo i personální oddělení, které může prostřednictvím webu oslovovat uchazeče o volná pracovní místa.

Bazény Machov

Bazény Machov vyznávají ve své praxi spolehlivou konstrukci bazénů za odpovídající cenu. Díky dlouhodobé spolupráci se nám daří přivádět zákazníky z požadovaných regionů. Zajišťujeme také náborové kampaně přesně cílenými inzeráty na Facebooku a vhodně formulovanými texty v sekci Kariéra.

ELLA home deco

E-shop na míru s bytovými doplňky a dekoracemi, kterému jsme pomohli vybudovat silnou obchodní pozici.

JMsport

Sportovní e-shop s automatickou synchronizací zboží od více dodavatelů.

Jak nás vidí kolegové z oboru

Pavel Drábek 
paveldrabek.com 

Líbí se mi, s jakým drivem a nasazením řeší Acceler výkonový marketing pro své klienty. Ať už je to lokální podnik, eshop nebo nadnárodní společnost, vždy pracují na tom, aby se web stal silným prodejním kanálem klienta.

   

Jakub Novák  
agentura  mevia.cz

S Accelerem úspěšně spolupracujeme sedmým rokem. Za tuto dobu jsme se podíleli na více než stovce projektů. Oceňujeme a chválíme vysoké a profesionální nasazení, a také to, že snaží svým klientům nabídnout nejlepší řešení přímo na míru jejich potřebám.