Tvoříme
e-shopy na míru

Pomáháme firmám více prodávat na internetu. Tvoříme e-shopy, které jsou napojené na informační systémy a dodavatele zboží. Spravujeme PPC kampaně v Google Ads, Skliku a na Facebooku.

4 důvody proč e-shop na míru:

Úspora času obchodníků v terénu, už žádné přepisování objednávek.

Rychlejší vyřizování objednávek, snížení chybovosti.

Cenově dostupný e-shop i pro malé a střední firmy.

E-shop přizpůsobíme vašemu používání informačního systému.

Nezávazná konzultace

Proč bychom se měli nezávazně potkat?

Propojení s informačními systémy a dodavateli

E-shopy propojujeme s informačními a účetními systémy jako jsou Pohoda, MoneyS3 nebo SQL Ekonom. Třeba e-shop Tamadexu jsme komplexně napojili na K2.

Přenos dat

Ze starého e-shopu přeneseme kategorie zboží, objednávky i zákazníky včetně slev. A samozřejmě produkty, Ella jich měla tisíce. Po celou dobu spolupráce je vám k dispozici napřímo seniorní programátor.

Pravidelné odborné konzultace

Probíráme s klienty jejich přání. I díky tomu mají Altány na Výšince funkce na míru a přední pozice v Googlu.

Snadná administrace
díky Acceler editoru

E-shopy stavíme na vlastním, uživatelsky přívětivém, Acceler editoru. Díky tomu jej dokážeme přizpůsobit vašim potřebám a poskytnout kvalitní podporu. Chcete systém vyzkoušet? Napište si o demo verzi.

Rychlost a funkčnost

Díky optimalizaci rychlosti naše e-shopy fungují svižně na počítačích i mobilech. S přehledem zvládají i desetitisíce produktů v mnoha variantách.

Propagace eshopu

Posílíme e-shop v Googlu, Seznamu a na Facebooku. Chcete výsledky jako má Lukon Bulbs?

Vybrali si nás

B2B e-shop na míru včetně integrace s informačním systémem K2. Společnost Tamadex se zabývá výrobou kovových spojovacích prvků a revizních dvířek pro sádrokartonové systémy.

Zjistit více

E-shop na míru, kterému dlouhodobě zlepšujeme výsledky naší marketingovou péčí. Společnost Agrotest se specializuje na zemědělskou, zahradní a komunální techniku. 

Zjistit více

Přední online zahradnictví Lukon Bulbs má eshop od nás. V rámci České i Slovenské republiky mu také zajišťujeme komplexní marketingový servis.

Zjistit více

Prohlédněte si další reference

Co o nás říkají naši klienti?

Maximální spokojenost, díky e-shopu
od Acceleru jsme jako bychom byli
na Pařížské.

Ing. Pavel Nejedlo | majitel
lukon-bulbs.eu

Chtěl bych tímto vyjádřit velké poděkování firmě Acceler pana Jiráska za práci kterou pro naši firmu Altány na Výšince dělá. Díky Acceleru nám rapidně stoupla návštěvnost webu a tím pádem vzrostl i prodej našich výrobků. Nestačí pouze naše poctivá práce, ale díky nim jsme vidět a prodáváme jak bychom si představovali.

Jiří Kuna | majitel
altany-vysinka.cz

Další spokojení klienti