Altány na Výšince

E-shop na míru, kterému od roku 2015 neustále zlepšujeme výsledky díky internetovému marketingu.

Postupně se nám pomocí optimalizací pro vyhledávače podařilo dosáhnout předních pozic v Googlu a Seznamu. Daří se nám neustále zlepšovat prodeje zahradních altánů díky úzké spolupráci s majitelem firmy panem Kunou. Dlouhodobě se staráme o e-shop. Pracujeme na tom, aby obsahoval správná klíčová slova. Hodně hledaná, ale rozumně konkurenční. Pro udržování předních pozic ve vyhledávačích se osvědčuje naše budování zpětných odkazů. V neposlední řadě spravujeme reklamní kampaně v Google Ads a Skliku.

Co na to říká náš klient?

profilovka Kuna

"Chtěl bych tímto vyjádřit velké poděkování firmě Acceler pana Jiráska za práci, kterou pro naši firmu Altány Výšinka dělá. Díky Acceleru nám rapidně stoupla návštěvnost webu a tím pádem vzrostl i prodej našich výrobků. Nestačí pouze naše poctivá práce, ale díky nim jsme vidět a prodáváme jak bychom si představovali."

Jiří Kuna, majitel‌

‌‌

O klientovi

‌Firma Altány na Výšince se zabývá kompletními dodávkami stavebnic zahradních altánů včetně spojovacího materiálu a prken na střechu. Zákazníci především oceňují kvalitní dřevo a dodání produktů včetně impregnace.

V případě potřeby firma nabízí i realizaci stavby na místě určení. 

‌Přejít na altany-vysinka.cz