Altány na Výšince (skrytá stránka)

Realizace e-shopu

Vytvořili jsme e-shop pro prodej altánů a pergol. Po spuštění e-shopu v roce 2014 pokračujeme ve spolupráci formou internetového marketingu. 

Postupně se nám pomocí optimalizací pro vyhledávače podařilo dosáhnout předních pozic v Googlu a Seznamu. Díky úzké spolupráci s majitelem firmy panem Kunou a stále trvající péči o e-shop, která se skládá z úprav textů, budování zpětných odkazů a celkové aktualizace stránek, se nám daří prodeje zahradních altánů neustále zlepšovat.

Jak je spokojený náš klient?

profilovka Kuna

"Chtěl bych tímto vyjádřit velké poděkování firmě Acceler pana Jiráska za práci kterou pro naši firmu Altány Výšinka dělá. Díky Acceleru nám rapidně stoupla návštěvnost webu a tím pádem vzrostl i prodej našich výrobků. Nestačí pouze naše poctivá práce, ale díky nim jsme vidět a prodáváme jak bychom si představovali."

Jiří Kuna, majitel‌

O firmě Altány na Výšince

‌Firma Altány na Výšince se zabývá kompletními dodávkami stavebnic zahradních altánů včetně spojovacího materiálu a prken na střechu. Zákazníci především oceňují kvalitní jehličnaté dřevo a dodání produktů včetně impregnace.

V případě potřeby firma nabízí i realizaci stavby na místě určení. 

‌Přejít na altany-vysinka.cz

E-shop s altány a pergolami s rozvozem až domů.

Altány na Výšince rozváží zahradní altány a praktické a vzhledné dřevěné produkty pro dům a zahradu. To vše za bezkonkurenční ceny.

Zákazníci oceňují:

Kvalitní jehličnaté dřevo, tlakově impregnované

Spolupracujeme od roku 2014.

Skvělé výsledky se nám daří dosahovat dlouhodobou péčí o e-shop a hlavně úzkou spoluprací s majitelem firmy p. Kunou.

SEO

PPC

Copywriting

Analytika

Vytvořili jsme e-shop pro prodej altánů a pergol s rozvozem až domů. Po naprogramování e-shopu v roce 2014 jsme s majitelem firmy panem Kunou navázali úzkou spolupráci prostřednictvím internetového marketingu. 

Díky dlouholeté péči, která zahrnovala úpravy textů a optimalizaci kategorii jsme optimalizovali e-shop pro vyhledávače tak, aby získal přední pozice v Googlu a Seznamu

Také jsme vytvořili a spravovali reklamní kampaně v Google Ads a Skliku.

Od spuštění e-shopu neustále pracujeme na jeho zlepšování a zvyšování návštěvnosti a obratu e-shopu.