Altány na Výšince

E-shop na míru, kterému od roku 2015 neustále zlepšujeme výsledky díky internetovému marketingu.

Dlouhodobý marketing

Vytvořili jsme e-shop s altány a pergolami, o který se dlouhodobě staráme. Pomocí optimalizací pro vyhledávače se nám podařilo dosáhnout předních pozic v Googlu a Seznamu. Daří se nám neustále zlepšovat prodeje díky úzké spolupráci s majitelem firmy panem Kunou. Pracujeme na tom, aby obsahoval správná klíčová slova. Hodně hledaná, ale rozumně konkurenční. Pro udržování předních pozic ve vyhledávačích se osvědčuje naše budování zpětných odkazů. V neposlední řadě spravujeme reklamní kampaně v Google Ads a Skliku.

Co na to říká klient?

profilovka Kuna

"Chtěl bych tímto vyjádřit velké poděkování firmě Acceler pana Jiráska za práci, kterou pro naši firmu Altány Výšinka dělá. Díky Acceleru nám rapidně stoupla návštěvnost webu a tím pádem vzrostl i prodej našich výrobků. Nestačí pouze naše poctivá práce, ale díky nim jsme vidět a prodáváme jak bychom si představovali."

Jiří Kuna, majitel‌

‌‌

O klientovi

‌Firma Altány na Výšince se zabývá kompletními dodávkami stavebnic zahradních altánů včetně spojovacího materiálu a prken na střechu. Zákazníci především oceňují kvalitní dřevo a dodání produktů včetně impregnace.

V případě potřeby firma nabízí i realizaci stavby na místě určení. 

Otevřít e-shop Altány na Výšince

Další reference e-shopů