Ehl

Vytvořili jsme web pro prodej traktorů a následně e-shop náhradních dílů propojený s programem SQL Ekonom. Automatickou komunikací účetního systému s e-shopem klientovi šetříme čas i práci. Prodeje dlouhodobě podporujeme internetovým marketingem.

279 %

nárůst poptávek
po traktorech

90,5 %

zvýšení tržeb
e-shopu meziročně

7× více

návštěv díky novému
eshopu

desítky hodin

ušetřených měsíčně napojením na IS

Pro Ehl s.r.o. jsme vytvořili webové stránky. Výsledkem je graficky poutavý web v barvách Zetoru, který slouží jako přehledný katalog nabízených traktorů. Návštěvníci ocení rychlost načítání tisíců položek i na mobilních telefonech. Poprvé jsme si podali ruce už v roce 2013 a pokračujeme dodnes.

E-shop komunikuje se skladovým systémem

Protože se výrazně zvýšil počet poptávek po sortimentu náhradních dílů, začali jsme vytvářet e-shop. Náš programátor zajistil synchronizaci produktů z SQL Ekonomu do e-shopu. Správci tak nemusí ručně zadávat objednávky do systému, vkládat zboží na e-shop nebo aktualizovat skladovost. Zkrátka dál pracují v programu, na který jsou zvyklí, a ten změny na e-shop odesílá. Nemusí tak každou změnu provádět na dvou místech. Kategorie pneumatik si navíc hlídá skladovost a ceny pomocí datové věty napojené na sklad dodavatele. Každou noc automaticky přenese změny na e-shop.

Jak zvyšujeme obrat e-shopu

V internetovém marketingu jsme se zaměřili především na posilování pozic ve vyhledávačích pro traktory Zetor Proxima a Forterra. Pečlivým výběrem klíčových slov a budováním zpětných odkazů jsme zviditelnili web ve vyhledávačích mezi konkurencí. Vytvořili jsme prodejní argumenty a napsali nové texty. Tím jsme výrazně navýšili procento návštěvníků, kteří odešlou poptávku respektive objednávku v e-shopu. Naši specialisté na PPC kampaně pracují na tom, aby se web zobrazoval na první stránce v Seznamu a Googlu na vybraná klíčová slova.

O klientovi

Ehl s.r.o. je autorizovaným prodejcem a servisem traktorů Zetor. S výběrem a opravami zemědělské techniky pomáhá zákazníkům již od roku 1992. Zákazníci oceňují především komplexní nabídku služeb: od prodeje nových traktorů, přes servis po prodej náhradních dílů na traktory Zetor. A také bleskové dodání objednaných dílů.

Vyjádření klienta

S firmou Acceler spolupracujeme již od roku 2013, kdy vytvořila naší firmě internetové stránky přímo na míru. Od roku 2019 jsme rozšířili nabídku našich služeb o e-shop s náhradními díly, reklamními předměty firmy Zetor a o nabídku pneumatik zn. OZKA (SEHA).

Bylo třeba zvládnout napojení na naše skladové hospodářství SQL, s čímž si firma Acceler poradila velice dobře. Napojením na skladové hospodářství nám umožnila flexibilně reagovat na přání zákazníka, usnadnila fakturaci a zajistila přesné info o položkách ve skladu.

Jsme plně spokojeni s jejich přístupem a ochotou. Na spolupráci oceňujeme hlavně rychlou komunikaci a odborné znalostmi. Spolupráce funguje podle našich představ a my se můžeme plně věnovat naší práci. Starost o internetovou prezenaci naší firmy a technickou podporu necháváme na nich.

Firmu Acceler bychom doporučili všem podnikatelům, kteří se chtějí zviditelnit na trhu a také dosahovat vyšších zisků.

Jiří Ehl, majitel

Otevřít web

Další reference e-shopů