ELLA home deco (skrytá stránka)

Obchodu s bytovými doplňky jsme pomohli vybudovat silnou obchodní pozici

Realizace e-shopu

Firma Ella home deco s.r.o. se rozhodla rozšířit kamenný obchod i o online prodej. Vytvořili jsme proto e-shop, který se komfortně a přehledně zobrazuje i na mobilech a tabletech. Jeho procházení na menším zařízení je velmi jednoduché a intuitivní.

Od vytvoření e-shopu také pomáháme s internetovým marketingem. Pomocí statistického nástroje Google Analytics vyhodnocujeme a spravujeme reklamní kampaně v Google Ads a Skliku. Staráme se i o srovnávače, jako je Heuréka a Zboží.cz. 

V rámci zlepšování pozic ve vyhledávačích Googlu a Seznamu přidáváme na web hledaná klíčová slova, vylepšujeme texty a budujeme zpětné odkazy. Postupně jsme tak pomohli firmě Ella home deco vybudovat silnou obchodní pozici v jejich odvětví. 

O firmě Ella home deco

‌Prodávají originální a elegantní bytové doplňky a dekorace, které dodají vaší domácnosti styl. V jejich široké nabídce naleznete vše, na co si jen vzpomenete, například dekorace na zeď, svícny, nástěnné hodiny a mnoho dalších. Nabízejí také bytový textil, který ve vaší domácnosti nesmí chybět, jako ubrusy, prostírání, sedáky a podsedáky na židle, atd.

Přejít na ella-eshop.cz

Rozšířili offline byznys o e-shop a postupně si vybudoval silnou pozici v segmentu

svíčky Woodwick, Yankee Candle

domací dekorace

analytika

rychlostní optimalizace

responz

SEO: technické, linkbuilding

PPC

srovnávače

‌E-shop jsme upravili a naprogramovali tak, aby byl optimalizovaný pro vyhledávače Googlu a Seznamu. To kromě jiného zahrnovalo úpravy textů, přidávání klíčových slov a budování interních odkazů. Výsledkem však jsou přední pozice ve vyhledávačích