ELLA home deco

E-shop na míru s bytovými doplňky a dekoracemi, kterému jsme pomohli vybudovat silnou obchodní pozici.

E-shop na míru

Firma Ella home deco s.r.o. se rozhodla rozšířit kamenný obchod i o online prodej. Vytvořili jsme proto e-shop, který se komfortně a přehledně zobrazuje i na mobilech a tabletech. Jeho procházení na menším zařízení je velmi jednoduché a intuitivní.

Správa kampaní

Od vytvoření e-shopu také pomáháme s internetovým marketingem. Pomocí statistického nástroje Google Analytics vyhodnocujeme a spravujeme reklamní kampaně v Google Ads a Skliku. Staráme se i o srovnávače, jako je Heuréka a Zboží.cz. 

SEO

V rámci zlepšování pozic ve vyhledávačích Googlu a Seznamu přidáváme na web hledaná klíčová slova, vylepšujeme texty a budujeme zpětné odkazy. Postupně jsme tak pomohli firmě Ella home deco vybudovat silnou obchodní pozici v jejich odvětví. 

O klientovi

Ella home deco prodává originální a elegantní bytové doplňky a dekorace, které dodají vaší domácnosti styl. V jejich široké nabídce naleznete vše, na co si jen vzpomenete, například dekorace na zeď, svícny, nástěnné hodiny. V sekci bytový textil mají návštěvníci na výběr z pestrého sortimentu. Nechybí ubrusy, prostírání, sedáky na židle, atd.

Otevřít e-shop Ella

Další reference e-shopů