Hrabáček - barvy a stavební materiály

Vytvořili jsme e-shop pro prodej barev, laků a stavební chemie synchronizovaný se skladovými zásobami v účetním systému. Dlouhodobě navyšujeme návštěvnost a prodeje internetovým marketingem.

44,8%
nárůst

tržeb meziročně

135,8%
nárůst

objednávek meziročně

218%
nárůst

návštěv e-shopu meziročně

desítky
hodin

ušetřených měsíčně díky synchronozaci

O firmě

Spolupráci s firmou Hrabáček jsme začali v roce 2016 výrobou e-shopu se synchronizací skladových zásob. Po úspěšných letech marketingové spolupráce jsme v roce 2023 vytvořili redesign.

Budujeme pozice, zvyšujeme tržby

Díky analýze klíčových slov jsme odhalili místa, kde budeme zlepšovat výkon e-shopu. Na jejím základě jsme navrhli nové názvy podkategorií. Budovat pozice ve vyhledávačích pomáháme například linkbuildingem. Spravujeme reklamní kampaně v Google Ads a Seznam Skliku. V rámci copywritingu jsme přepsali původní texty klienta do přehlednější a poutavější formy. Jako součást spolupráce pravidelně vyhodnocujeme prodeje. Na průběžných schůzkách u klienta probíráme podrobné výsledky a další cíle.


Co e-shop umí a jak to pomohlo

Synchronizace e-shopu se skladovými zásobami v Pohodě šetří klientovi hodiny práce, kdy nemusí změny ručně přepisovat. Uživatelsky přístupnější je e-shop i díky platbě kartou ComGate a napojení dopravy PPL na widget poboček Parcelshopů. E-shopu jsme navíc na míru vytvořili vlastní statistiky tržeb, objednávek a odeslaných kontaktních formulářů. Oproti rozhraní statistik Google Analytics má tak klient po ruce rychle a přehledně ty nejdůležitější výsledky.

O klientovi

Firma Hrabáček provozuje e-shop a kamenné prodejny s barvami, laky a stavebními materiály. Kromě přímého a online prodeje firma poskytuje také míchání odstínů barev, poradenství, školení na prodávané materiály a zboží zákazníkům v rámci regionu i dováží vlastní dopravou.


Jak to vidí klient

‌xxx

Otevřít web

Do čeho jsme se spolu pustili:

  • Drátěný model webu
  • Unikátní grafický návrh
  • Tvorba e-shopu
  • Propojení se skladovým systémem
  • Optimalizace pro vyhledávače
  • Správa PPC kampaní
  • Copywriting
  • Redesign

Další reference e-shopů