JMsport (skrytá stránka)

E-shop s automatickou synchronizací sortimentu od více dodavatelů

Realizace e-shopu

Naprogramovali jsme e-shop, který je rovnou napojený na dodavatele a zvládne každodenní automatické synchronizace sortimentu od více dodavatelů. Zároveň také díky rychlostní optimalizaci dokáže svižně načítat tisíce produktů.

‌V souvislosti s více dodavateli jsme vytvořili funkci, která sjednotí podobné produkty do společných kategorií

S firmou JMsport také spolupracujeme formou internetového marketingu, kde jim spravujeme reklamní kampaně a pomáháme tak přivádět relevantní zákazníky a zvyšovat tržby.

Aby se e-shop zobrazoval na předních pozicích v Googlu a Seznamu, přidáváme na web texty s hledanými klíčovými slovy a budujeme interní odkazy propojující jednotlivé produktové kategorie. 

O firmě JMsport

‌Firma JMsport nabízí široký sortiment rybářských a sportovních potřeb. V jejich nabídce najdete pomůcky pro indoorové i outdoorové sporty.

Přejít na jm-sport.cz

‌Široký sortiment rybářských potřeb a sportovních potřeb, převážně míčové sporty.

Napojení na dodavatele

každodenní synchronizace sortimentu od více dodavatelů

vyřešili jsme párování produktů do společných kategorií

rychlostní optimalizace mnoha tisíc produktů

SEO technické, linkbuilding

PPC

Analytika

Naprogramovali jsme e-shop s rychlostní optimalizací, který zvládne svižně zobrazovat tisíce produktů. Kromě jiného je také rovnou napojený na dodavatele a zvládne každodenní automatické synchronizace sortimentu od více dodavatelů.

‌V souvislosti s více dodavateli jsme vytvořili párování produktů do společných kategorií.

Aby se e-shop zobrazoval na předních pozicích v Googlu a Seznamu, provedli jsme optimalizaci pro vyhledávače. Ta se dělá například přidáním textů s hledanými klíčovými slovy nebo přidáním interních odkazů.  

V rámci bezproblémového zobrazování webu jsme naprogramovali i responzivní úpravy, které zajišťují přehledné zobrazení e-shopu na mobilech a tabletech.

S firmou JMsport i nadále spolupracujeme formou internetového marketingu, kde jim spravujeme internetové reklamy a pomáháme tak přivádět relevantní zákazníky a zvyšovat potenciál e-shopu.