TAMADEX spol. s r.o.

Výrobci revizních dvířek pro sádrokartonové konstrukce jsme vytvořili B2B e-shop s napojením na informační systém K2.

Výsledky v číslech

571 hodin
programátorských prací

desítky hodin
ušetřených měsíčně propojením s K2

O firmě

Tamadex spol. s r. o. vyrábí kovové spojovací prvky a revizní dvířka pro sádrokartonové systémy. Dále provádí montáž výrobků, lisařské práce a vyrábí ohýbací i střižné nástroje v nástrojářské dílně.


Jak to začalo

V roce 2014 jsme zahájili spolupráci na tvorbě B2B e-shopu. Vize se opírala o potřebu zjednodušit obchodníkům na e-shopu práci a ušetřit čas. Z grafického hlediska bylo třeba zachovat stěžejní prvky firemní identity podle již existující webové prezentace.


Zrychlení díky propojení s K2

Firma potřebovala efektivně zredukovat čas, který obchodníci na e-shopu stráví. Pan Král hledal tedy někoho, kdo dokáže vybrané nákupní procesy zautomatizovat. Konkrétně propojit e-shop s informačním systémem K2, který firma již používala. Zároveň si přál, aby po přihlášení viděl každý zákazník své individuální ceny.


Více času pro obchodníky

Z došlých nabídek oslovilo vedení firmy nejvíc naše řešení. Náš programátor začal pracovat na oboustranné synchronizaci e-shopu s informačním systémem. Na schůzkách jsme si konkretizovali požadavky a ladili technické detaily. Výsledkem je e-shop, který si automaticky předává se systémem K2 informace o skladovosti, zákaznících a objednávkách. A nikdo už se nezdržuje přenášením dat ručně.


Spolupracujeme dál

Od prvního potřesení rukou jsme s Tamadexem stále v kontaktu. Pružně reagujeme na nové požadavky ze strany firmy, zároveň přicházíme i s vlastními návrhy. V roce 2021 jsme například vylepšili mobilní zobrazení. E-shop je napojený na statistiky Google Analytics. Díky tomu máme my i klient například přehled, jak se návštěvníci na e-shopu pohybují, co je nejvíc zajímá či jak se jim rozhraní ovládá.


Jak to vidí klient:


XXX

Přejít na e-shop Tamadexu

Do čeho jsme se spolu pustili:

  • Drátěný model webu
  • Unikátní grafický návrh
  • Tvorba e-shopu
  • Integrace na míru s informačním systémem K2
  • Mobilní zobrazení

Další reference e-shopů