Tamadex

B2B e-shop na míru s integrací informačního systému K2 pro odvětví kovovýroby.

Vytvořili jsme kompletní řešení B2B e-shopu na míru včetně integrace s informačním systémem K2. Synchronizací mezi e-shopem a informačním systémem K2 jsme docílili propojení skladovosti produktů, databáze zákazníků a objednávek. To pro Tamadex s.r.o. znamená výrazné ulehčení. Díky synchronizaci totiž může společnost Tamadex sledovat stav produktů na skladě pouze skrze informační systém K2. V e-shopu se skladovost mění automaticky.

Synchronizace e-shopu a informačního systému K2 přinesla výhody i pro stávající registrované klienty, kterým se na e-shopu rovnou zobrazují partnerské ceny produktů.

Kromě funkcí na míru jsou naše e-shopy vyrobené tak, aby se bezproblémově zobrazovaly i na mobilech či tabletech. Přehledné a intuitivní ovládání usnadňuje zákazníkům dokončit nákup.

Před dokončením výroby e-shopu ho také napojíme na statistický nástroj Google Analytics, kde lze sledovat statistická data o jednotlivých stránkách, tržbách a produktech. 

Našim klientům jsme k dispozici i po předání hotového webu. E-shop pro společnost Tamadex jsme vyrobili v roce 2014 a od té doby neustále spolupracujeme na dalších vylepšeních.

O firmě Tamadex

Tamadex se zabývá výrobou kovových spojovacích prvků a revizních dvířek pro sádrokartonové systémy. Dalším zaměřením je montáž výrobků, lisařské práce a v neposlední řadě výroba ohýbacích i střižných nástrojů v nástrojářské dílně.

Tamadex je tradičním tuzemským výrobcem a dodavatelem, vyváží však i do evropských zemí.

Přejít na eshop.tamadex.cz