Reference

Vytvořili jsme stovky webů a e-shopů. Prohlédněte si některé z nich.

Další spokojení klienti

"Web od Acceleru se našim zákazníkům líbí. Jsou vstřícní, online marketing od nich funguje, hlavně v posledním roce."
Vladimír Mrštný, majitel, mrstny.cz

"‌Služby od Acceleru jsou jediné, které nám fungují. Web nyní cílí na zákazníky, kteří mají zájem a už vědí, co chtějí. Dříve poptávky z webu vůbec nechodily. Nyní nám přibylo náramné práce s poptávkami. Jsme s marketingem od Acceleru velmi spokojeni."
Václav Knápek, majitel, best-stroje.cz

"‌S realizací našeho nového e-shopu jsme spokojeni. Komunikace s firmou Acceler byla velmi dobrá a především rychlá. Uživatelské prostředí je velice intuitivní a značně variabilní. Tímto bych chtěl poděkovat za odvedenou práci."
Zdeněk Černý, majitel, servis-cerny.cz

"Firmu Acceler jsme kontaktovali pro výrobu webových stránek, které by prezentovaly naši firmu. Po počatečních nedorozumněních nám nakonec byli vyrobeny moderní rychlé a přehledné stránky, které si dle potřeby mužeme editovat v jednoduché administraci."
Pavel Novák, majitel, karelnovak.cz

"Máte super programátora, vše udělá na první dobrou."
Miloš Junek, majitel, euzelva.cz

"Vše proběhlo dle dohody, webové stránky spravujeme a používáme bez problémů. Tuto firmu mohu všem doporučit co se týče kvality i ceny."
Aleš Modráček, majitel, kmtechnik.cz

Jak nás vidí kolegové z oboru

Pavel Drábek 
paveldrabek.com 

Líbí se mi, s jakým drivem a nasazením řeší Acceler výkonový marketing pro své klienty. Ať už je to lokální podnik, eshop nebo nadnárodní společnost, vždy pracují na tom, aby se web stal silným prodejním kanálem klienta.

   

Jakub Novák  
mevia.cz

S Accelerem úspěšně spolupracujeme jedenáctým rokem. Za tuto dobu jsme se podíleli na více než stovce projektů. Oceňujeme a chválíme vysoké a profesionální nasazení, a také to, že snaží svým klientům nabídnout nejlepší řešení přímo na míru jejich potřebám.